menu

EWA CZUCHAJ
EWA CZUCHAJ
Prace

Życiorys

Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z wyróżnieniem rektorskim na Wydziale Malarstwa oraz w zakresie tkaniny artystycznej i form przestrzennych.
Tytuł magistra na Wydziale Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie dwóch specjalizacji (Andyjska Misja Archeologiczna) oraz Nubii w okresie wczesnochrześcijańskim.
W latach 2001-2004 studia na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w zakresie konserwacji tkanin zabytkowych. Podyplomowo ukończyłam pedagogikę przy Wydz. Zarządzania Kulturą Wizualną ASP oraz studia menadżerskie na Wydziale Zarządzania UW.

Współtworzę Stowarzyszenie „Front sztuki” od 2006 r., od 2010 r. związana jestem z Kamienicę artystyczną Ta3 przy ul. Tarczyńskiej 3, gdzie pracuje twórczo, w wiecznym niedoczasie.

Wystawy:
Uczestniczyłam w kilkunastu wystawach zbiorowych i kilku indywidualnych w Polsce.
Indywidualne wystawy w roku 2019-22 roku m.in.: Centrum Promocji Kultury na warszawskiej Pradze/Stacji Muranów/ Galerii Po Prawej Stronie, Ta3.
Zbiorowo w kilku edycjach Nocy Muzeów, w Art Fresh Festival, Warszawskie Targi Sztuki, współpracowałam z Magazynem Sztuk, z Teatrem IMKA, z Galerią Delfiny, Galerią Aula, M25, MOK- Galeria Amfilada, DGW, OHO.
Współpracuję  z Galerią 101 Projekt, Galerią Stalowa i Galerią Xanandu